HULA | Hula world | Hula a jej svet
40942
page,page-id-40942,page-template,page-template-blog-masonry,page-template-blog-masonry-php,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.1.1,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on, vertical_menu_with_floating,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Hula a jej svet

IMGM6524
0

Vernisáž DOUBLE DAY HULA

Dňa 17.3. sme našich fanúšikov privítali  na prevej tohtoročnej výstave DOUBLE DAY HULA. Účat bola fantastická a vidieť sa dalo naozaj veľa. Vytúpenie speváka BIG JOHN, tanečnej skupiny IMPRESSA DANCE GROUP a úžasné novinky z autorkynej  tvorby. Kto neprišiel môže ľutovať vid. foto :))

POZVANKAHULADOUBLEDAYmini
0

Pozvánka DOUBLE DAY HULA

Pozývame všetkých fanúšikov na prvú tohoročnú výstavu DOBLE DAY HULA. Pripravili sme pre vás novinky z autorkynej tvorby a niekoľko prekvapení, bude to “bomba” :))  Začíname vo štvrtok 17.3.2016 o 19:00, KDE: CONNECT, Cvernovka 3. poschodie, Paričková 18 Bratislava.

Kto nestihne štvrtkové otvorenie, má stále možnosť si pozrieť všetky novinky aj za prítomnosti autorky v piatok 18.3. od 10:00  do 20:00

Tešíme sa na vás.

IMG_7010
0

Foto shooting

Prvý deň fotenia novej kolekcie oblečenia prebiehal nad očakávania:)) catering, fotograf, modelky, všetko na 1* Ďakujeme, všetkým zúčastneným a Connect Cooworking  http://connect-network.com/ ktorý nám poskytol ich štýlové interiéry. Vonku by sme to nedali, bolo -5 :)

Veštky foto kolekcie oblečenia už čoskoro na www.hulaworld.sk

3E
0

Hula Movie

Pozrite si nás v pohybe. Krátka prezentácia toho čo sme “Being different is more art than art is”

playboy 1 small
0

Hula a Playboy

Hulinu sexi tvorbu, objavil aj renovovaný pánsky časopis Playboy. Prečítajte si v najnovšom Decembrovom čísle niečo z Hulinej histórie a pripravovaných novinkách na rok 2016 „a možno Hula namaľuje aj niektorú zo sexi dievčat z časopisu“  :)

IMG_6640
0

3. narodeniny Connect, boli sme pri tom.

26.11.2015 oslávil Connect 3. narodeniny a mi sme boli pri tom. Celé sa to začalo vernisážou umelcov z Cvernovky, na ktorú sme prispeli aj my obrazom Happy shower / 2015 / akryl a olej na plátne / 110×80.

Ďakujeme Connectu za pozvanie a ešte raz želáme všetko najlepšie.

11AA
0

PROJEKT FLAVA LIKE THIS

Štyria výrazní a talentovaní umelci spojili tanec, spev, djing a maľbu v jeden umelecký experiment. Tento spoločný projekt vyústil do originálneho videa.

9C
0

ADIDAS SHOWROOM / August 2013

Hula sa stala súčasťou aj jediného slovenského showroomu adidas originals ktorý sídli v Bratislave. Tieto 2 maľby s témou vtedajšej novej kolekcie Adidas originals merali cez tri metre a patria medzi jedny z najvačších obrazov autorky.